ארטורול התחייה סדרה טורקית מומלצת לצפייה

ארטורול התחייה סדרה טורקית מומלצת לצפייה

סדרת "ארטורול התחייה" היא סדרת דרמה ההיסטורית המתרחשת בתקופת העות'מאנית. הסדרה היא אחת מהסדרות הטורקיות הכי פופולריות בעולם והצליחה לזכות ברביעיית הסדרות המוצלחות ביותר בהיסטוריה של טלוויזיות הטורקית.

"ארטורול התחייה" מספרת את סיפורו של ארטורול, נציג העם הטורקי, שנאבק במשטר העות'מאני ומנסה להקים מחדש את האימפריה התחייתית. הסדרה משלבת אהבה, מאבק, ואקשן ומציגה את התרבות וההיסטוריה של העות'מן בצורה מרתקת ומלהיבה.

סיכומים עיקריים:

  • סדרת "ארטורול התחייה" היא סדרת דרמה ההיסטורית הכי מפורסמת בעולם.
  • הסדרה הצליחה לזכות ברביעייה הסדרות המוצלחות ביותר בהיסטוריה של טלוויזיות הטורקית.
  • הסדרה מתרחשת בתקופת העות'מאנים ומתמקדת בסיפורו של ארטורול, נציג העם הטורקי.
  • הסדרה משלבת אהבה, מאבק, ואקשן ומציגה את התרבות וההיסטוריה של העות'מן בצורה מרתקת ומלהיבה.

הסולטאן Muhteşem Yüzyıl

הסולטאן Muhteşem Yüzyıl היא סדרת דרמה ההיסטורית הכי מפורסמת בעולם. הסדרה מתרחשת בתקופת האימפריה העות'מאנית ומתרכזת בשלטון של הסולטאן סולימאן הראשון.

הסיפור סוחף ומרתק ומתרכז במאבקי הסולטאן להקים אימפריה חזקה בשלטון האימפריה העות'מאנית בדרום אירופה ובמזרח התיכון. במהלך הסדרה, אנו מכירים דמויות מרתקות וגורפים השראה מהיסטוריה הבוערת של טורקיה.

הסדרה הצליחה לזכות ברביעייה הסדרות המוצלחות ביותר בהיסטוריה של טלוויזיות הטורקית ומשפיעה על תרבות העות'מאנים וההיסטוריה שלהם בצורה מרתקת ומעוררת לשאיפות.

רשימת שחקנים בסדרה הטלוויזיה:

שם השחקן תפקיד
הליפה אקין קוז אבה סולטאן סולימאן הראשון
נרגז אוכן אצם היפואר פאשה
מרטו ארקוואן פאשה יהוד
קלב צ'ליק קובטסלי זהיר ביי ראם

הבור Çukur

סדרת "הבור Çukur" היא סדרה דרמה טורקית המתרחשת במחוז הבירתי באיסטנבול, בשכונת הבור. הסדרה מתמקדת במשפחת קוזולסוי, שהיא המשפחה המשולשת המובילה את התחתית בשכונה שבהובי העתיד בהם הם יוכלו להפטר מעברם של הפשע ולהחיות חיים נורמליים. במרכז הסדרה עומד מסה אהמט, הבו מנהיג אכזב את המשפחה ועשה ממשטרה נפרד כוונתו להנחית רשת פרצופות בשלטון הפשע במחוז. גורם למשפחת קוזולסוי להקמים את סדר הטורה ואת הןעשר אחים עוזרים כשבראשם האח הבכור, "ימה אהמט", הוא צעיר חכם ומוכשר.

משחק הגורל Kaderimin Oyunu

סדרת "משחק הגורל Kaderimin Oyunu" היא סדרה דרמה טורקית המתרחשת בעיר אדנה. הסדרה מתמקדת בסיפורו של רזה, צעיר משוק המזון, אשר מתעסק בשטח הבניה של מבנים טורקיים במרכז העיר. במשך הסדרה, הגיבור מגלה שיש לו תמונה של הלכמה חודשים אחורה היה במקום שמאוד דומה לסיריו, גבר בעל נופע חמור. מרגע התגלית, רזה נדנד מבין מציאות לפנטזיה וחייו התחילים להשתנות כשהוא מקבל תפקיד המופען המרכזי בסרט המשבר קרוב לשידורו.

משחק הגורל Kaderimin Oyunu

שחקנים עיקריים תפקיד
בולמא ברקן רזה
איגה מיקורוגלו זיהן
בוראק דניז סלימ
  • סוג הסדרה: דרמה, מותחן
  • מספר עונות: 1
  • מספר פרקים: 32
  • שפת המדיה: טורקית

חלומות בהקיץ Erkenci Kuş

סדרת "חלומות בהקיץ Erkenci Kuş" היא סדרת קומדיה רומנטית טורקית המתרחשת בעיר אישקלה במזרח. הסדרה מתמקדת בסיפור האהבה בין סאן סירלי, צעיר שעובד בחנות מזון וסנדמה על החופשה שלה בחו"ל, ובין יליז מסיימה לימודים להפוך למאמנת תעודה במועדון פרופסיונלי לעיסוי. במהלך הסדרה, היליז נתקלת במסעות קומיים ורומנטיים והיא מחליטה לספר לסאן על תחנות חוויותיה מהחופשה בחו"ל, מה שמשפיע על מערכת היחסים ביניהם.

אהבה אסורה Aşk-ı Memnu

סדרת "אהבה אסורה Aşk-ı Memnu" היא סדרת דרמה המתרחשת בעיר אישקלה במזרח. הסדרה מתפרסמת סיפורו של ביהדה ואגור, שניהם גבר ואישה נכונים עבור המוחשיים ביוונוס – האב של ביהדה. במהלך הסדרה, ביהדה מתלהבת מאגור ובין שני התחתים כברירת מחדל שטומטמות באישה מושמת בחברה המקומית. ביהדה מתנצלת בפני האב אחרי ששכחה אותו ובזמן שהאב מתכחש לגידולו האלימות מתחילה לקבוע ביחסיה של ביהדה עם האם הפגועה של אגור.

כסף Gümüş

סדרת "כסף Gümüş" היא סדרת דרמה רומנטית טורקית המתרחשת בעיר אישקלה במזרח. הסדרה מתמקדת בסיפור האהבה בין כסף וסמט, שני נערים מתווכחים וסוערים. הם מתאהבים זה בזה, אבל דובר הסדרה נלחם על אהבתם ומנסה להפריד ביניהם. במהלך הסדרה, כסף מתלהבת מסמט וביניהם מתפתח רומן צעיר, אך תוך כדי כך, סמט נקלע למתחים והחיים שלו מתחילים לתת צורה לכעס הפנימי בחופשיות הפשע המתונה שלו.

כסף Gümüş

הסדרה "כסף Gümüş" מציגה סיפור אהבה מופלא ומרתק שמתרחש בעולם הטורקי הרומנטי. מהתחלה ועד הסוף, הסדרה מאגדת את הצופים ומעניקה להם חוויה אמיתית של אהבה, רגשות, ומתח. כסף וסמט מחברים בין העולמות השונים שלהם ומתמודדים עם האתגרים והמכשולים שמונעים מהם להיות ביחד. הסדרה עוסקת בנושאים רבים כמו אהבה, ייסורים, בגידה, ועוד.

בסך הכל, "כסף Gümüş" היא סדרה מרתקת שמצליחה לשלב את הרומנטיקה, הדרמה, והמתח בצורה מושלמת. הדמויות המרכזיות מפתחות אינטראקציות אמיתיות ומרתקות, והעלילה מורכבת ומפתיעה. אם אתם אוהבי סדרות רומנטיות, "כסף Gümüş" היא בהחלט ערך רצוי לצפייה.

ארטורול התחייה Diriliş Ertuğrul

סדרת "ארטורול התחייה Diriliş Ertuğrul" היא סדרת הרפתקאות אקשן המתרחשת בתקופת השלטון העות'מאני. הסדרה מתמקדת בסיפורו של ארטורול, גיבור העם הטורקי, שבזמן הינצחונות שלו בעזרת העוזרים שלו השם שלו הופך למפורסם בעולם המוסלמי. הסדרה משלבת אקשן, הרפתקאות, ודרמה היסטורית ומציגה את תרבות העות'מאנים בצורה סוחפת ומרתקת.

סיכום תקצירי פרקים

מספר פרק תיאור
פרק 1 ארטורול מתגייס עם סביר להקים את האימפריה התחייתית
פרק 2 השטן נגד עצמו
פרק 3 ארטורול מצליח להביס את האויב

חרב הים התיכון Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı

סדרת הדרמה ההיסטורית הטורקית "חרב הים התיכון Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı" היא סיפור מתוך תקופת הסולטאן סולימאן הראשון. הסדרה עוקבת אחר הכרסוק נאסרה חאידר-פאשה, שהפך לזרם בעוצמות האימפריה העות'מאנית בים התיכון במאה ה-16. בסדרה, החאידר-פאשה קיבל את הכינוי "ברברוסה" והתבגר לפילוסוף מתעית, והחברים הקרובים אליו עזרו לו להתייחס לעצמו כמורה של "שטמיתי" (שמה המשפחתי שלו) ולשאוב תושבתו למאורעות העבר באמצעות סיפורים מהסטוריה העותיקה. רוב הסדרה חקירה היא תהליך חדירה של "ברברוסה".

השם "חרב הים התיכון" מתייחס לתפקיד המרכזי של החאידר-פאשה בבנית העוצמות העות'מאניות בים התיכון. ייחודו של הברברוסה היה ביכולתו ליזום התקפות ימיות ולתפקד כנשיא האימפריה העות'מאנית בכרב המבוקש. יחד עם צוותו של פילוסופים, אמן, דיפלומטים ונגזים, הוא ניצב בפני שלטון ימיות בים תיכון והוא שיקם ז'נאציקויייה רביעיית התמוטטה בפיתוחו של אהמט שנשלח למשימה ימית.

במהלך הסדרה מוצגת סיפורו העורך לצייד אחרי ההסטוריה ושבע המילות שימשוך אותה וישקפו באופן מדויק את מסגרת גורמי ההרכבה שלו מתחת חרב ברברוסה .בסיפורו, רשימת הימים והסגנונות של השטש הימי קובעים את הטבע של חדירה, תוך שהם לרוב נלקחים לתת תשואה לתמונות של עברי אחי.

רשימת הדמויות המרכזיות בסדרה

שם הדמות תיאור
חאידר-פאשה / ברברוסה הכרסוק נאסרה המרכזי שמתרכז סביבו סיפור הסדרה. מנהיג בחכמתו ובאובססייתו לשטמיתי (שמו המשפחתי שלו), הסביר ואת חידת הנזק שבמחצבתו.
פילוסופיה קבוצת סגנים החיים אחרי האימפריה. עזרו לברברוסה להאמין שהוא המורה של "שטמיתי" ולוודא את התרחשותו על ידי חבילת סיפורים עתיקים מהסטוריה.
דיפלומטים החברים של הברברוסה מהיותם הנציבים לראש נכונם; פיתולה בפיתולה שגורם לחוקי פיתולה.

דירת התמימות Masumlar Apartmani

סדרת "דירת התמימות Masumlar Apartmani" היא סדרת דרמה המתרחשת בדירת מבודדים במרכז העיר. הסדרה מתמקדת בסיפור החיים של מייה, צעירה במות מבודדת ואנכית, המתמודדת עם התמודדות בתסמיני הסיכון. במהלך הסדרה, מתפתחות מערכות אינטימיות בין מייה לבין הדיירים האחרים בדירה, והדמויות המרכזיות נאבקות בבעיות הסיכון המפגעות בחייהם היומיומיים.

מארז התמימות Masumlar Apartmani

פרק תאריך שידור תקציר
1 12 בפברואר 2019 פתיחת הסדרה – הכרות עם מייה והדמויות המרכזיות בדירה. מייה מתמודדת עם התסמינים הסיכון החברתיים שלה.
2 19 בפברואר 2019 מייה נפגשת עם זיין, הבן של הדייר החדש בדירה, וביניהם תוקפים רומנטיים. הדיירים בדירה עומדים למעמד לא פשוט.
3 26 בפברואר 2019 מייה נפגשת עם אוזן. הם מתחילים לפתח את קשרם ומתעסקים בבעיות הסיכון האישיות שלהם.

תקצירי פרקים ארטורול התחייה סדרה טורקית

הסדרה "ארטורול התחייה" מציגה סיפור מרתק המתרחש בתקופת העות'מאנית ומשלב אהבה, מאבקים ואקשן. תקצירי הפרקים מאפשרים לקהל הצופים להתעדכן באירועים המרכזיים שקורים בסדרה ולהבין את הפיתולים המרתקים שלה. מכיוון שכל פרק מעניין שוב, מומלץ לקרוא את תקצירי הפרקים השונים על מנת להתעדכן בסיפור ולחוות את האגוואו המרתק של "ארטורול התחייה".

רשימת שחקני הסדרה הטורקית ארטורול התחייה

בראש ובראשונה, נתחיל עם השחקן המרכזי והמדהים ביותר של סדרת "ארטורול התחייה" – אנגין אלטאנ דוגגו, המכונה בתפקיד גיבור העם הטורקי, ארטורול. הביצועים החזקים והמרתקים שלו הם זוג הלב המושלם להצלחת הסדרה. הוא עושה תכחיש נפש שלו להפוך לבאמת סוחר בדידות ויעד הבזק.

השחקנית פקדה השנייה ברשימה היא אסלה טוטקיישר, שמכונה בשם "הכוכבה המופת" של הסדרה. היא מגנת בצורה מושכת את התפקיד של הציפורה, בת הבית של אפדאת וסול ואהבת חיים של ארטורול. הביצועים המדהימים שלה הם מהלכים מרכזיים בשפת הסיפור של הסדרה, שמופיעת ברבעויות הסדרות המוצלחות ביותר בהיסטוריה ומקבלת משבר בקריירה שלה.

באופן דומה, אילעיפ אוזקו אחד השחקנים הבולטים בסדרה. כסולימאן, הוא הסולטן המתוחדש של האימפריה העות'מאנית ושמוציא את הקולות של יתר שחקני הסדרה. עם הביצועים האולטרה ריאליסטיים שלו, אילעיפ יצירן מערך קצב סדרה סנכרונית במשל אנגין דיריליש התחייה אודיש (רונן התותח הקורע את פעולותיו של ארטורול) מפריעה לו בלטף +41 בניקוד אירוחים ממיטב רביעיית הכופי.

FAQ

Q: איזו סדרה טורקית היא ארטורול התחייה?

A: ארטורול התחייה היא סדרת דרמה ההיסטורית המתרחשת בתקופת העות'מאנית. היא אחת מהסדרות הטורקיות הכי פופולריות בעולם.

Q: מה המיוחד בסדרת ארטורול התחייה?

A: סדרת ארטורול התחייה מצטיירת באורח מרתק את תרבות וההיסטוריה של העות'מן ומתקשרת עם הצופים באמצעות אירועים מרתקים ותפריטים מגוונים המשלבים אהבה, מאבק ופעולה.

Q: איזה סדרות טורקיות נוספות מומלצות לצפייה?

A: סדרות טורקיות נוספות המומלצות לצפייה הן "הסולטאן Muhteşem Yüzyıl" ו"הבור Çukur".

Q: כמה עונות יש בסדרת ארטורול התחייה?

A: סדרת ארטורול התחייה מכילה מספר פרקים והמשך הסדרה תלוי בממשקים שונים.

Q: מי הם שחקני הסדרה ארטורול התחייה?

A: שחקנים מרכזיים בסדרה ארטורול התחייה כוללים את אנגין אלמאן, שרמן סולג'ה, סלגאן יורקויו, ברק דניז וקוראית אוסלו.

Q: איזה פרקים מומלצים לצפות בסדרת ארטורול התחייה?

A: זה מומלץ לצפות בכל הפרקים של ארטורול התחייה, כי כל אחד מהם מעניין מחדש ומשפיע על העלילה והדמויות המרכזיות.

Q: מה המרכז סדרת ארטורול התחייה?

A: ארטורול התחייה מתמקדת בסיפורו של ארטורול, נציג העם הטורקי, שנאבק במשטר העות'מאני ומנסה להקים מחדש את האימפריה התחייתית.

Picture of אלירז כהן
אלירז כהן
אלירז כהן כותב תוכן לאתרים כבר 5 שנים בעל חברה לכתיבת תכנים וקידום ברשת.

סדרות נוספות באותו הסגנון >>

פסק דין סדרה טורקית חובה לצפייה ישירה

משחק הגורל סדרה טורקית מומלצת לצפייה ישירה

נערה ושמה פריהא סדרה טורקית

רוחות של אהבה סדרה טורקית

אסי סדרה טורקית

מועדון לילה סדרה טורקית

3 אגורות סדרה טורקית מעולה לצפייה

היחידה סדרה טורקית מומלצת לצפייה

קוזגן סדרה טורקית

רסיסים טורקית מעולה לצפייה

הזמן שחולף סדרה טורקית

אהבה ועונש פרקים מעולים

דירת התמימות סדרה טורקית מומלצת לצפייה

חרב הים התיכון סדרה טורקית מומלצת לצפייה

ראמו סדרה טורקית מומלצת לצפייה

ים הדמעות סדרה טורקית מומלצת לצפייה

מחיר התשוקה סדרה טורקית מומלצת לצפייה

ריזה – סדרה טורקית מומלצת לצפייה

בת השגריר סדרה טורקית מומלצת לצפייה

קוסם סולטן סדרה טורקית מומלצת לצפייה

החיסול בביירות סדרה

קוזגון דרמה טורקית פרקים מעולים

אמא סדרה טורקית מעולה

אינסטנבול האכזבה עם פרקים מעולים

להבות הגורל סדרה טורקית

אדמה מרה על הפרקים של הסדרה הטורקית

גורל ביתך טורקית מומלצת לצפייה

הים שחור סדרה טורקית פרקים מעניינים

חיכיתי לך סדרה טורקית

שתולים סדרה טורקית

ירח מלא סדרה טורקית

אהבה בריח תות – סדרה טורקית מומלצת לצפייה בפרקים

אל תעזוב טורקית לצפייה מומלצת בפרקים המלאים

הדרמה הקש על דלתי סדרה טורקית בפרקים מדהימים לצפייה

אין היגיון באהבה על הפרקים המלאים סדרה טורקית

הגבר הלא נכון סדרה טורקית: תקציר העלילה ופרקים מלאים לצפייה ישירה

חלומות בהקיץ סדרה טורקית

עונת הדובדבנים סדרה טורקית

משבר אמון סדרה טורקית

אהבה מקרית טורקית: הסדרה המותחת והרומנטית שצופים ישראלים אוהבים

פרחי הבדידות על הפרקים המלאים סדרה טורקית

משחק של שקרים – סדרה ספרדית על הפרקים

אהבה להשכרה על הפרקים של הסדרה הטורקית

סוף הלילה סדרה טורקית

שבוי באהבה סדרה טורקית – תקצירי פרקים, רשימת שחקנים ומהפכות העלילה

סדרה טורקית "שושן פראי"

הבור סדרה טורקית

ימים חורפיים סדרה טורקית

חלום מתוק סדרה טורקית

תמיד איתך סדרה טורקית

סדרת "היופי שבך": מהתחלה ועד הסיום המרתק!

סיפור האי סדרה טורקית

אהבה אחת סדרה טורקית

אליף סדרה טורקית פרקים מומלצים לצפייה!

האריה סדרה טורקית

הילדה מהעמק הירוק סדרה טורקית

לעולמים סדרה בטורקית לקרוא לפני צפייה ישירה

המלכה על הפרקים לפני צפייה בסדרה

איש המקל: תקצירי פרקים, רשימת שחקנים וצפייה ישירה

שלוש אחיות עונה 3 סדרה טורקית – תקצירי פרקים לפני צפייה ישירה

גן עדן 2 סדרה טורקית מומלצת לצפייה בפרקים

מלכודת סדרה טורקית לצפייה עם פרקים חלומיים

שלדג סדרה טורקית שאסור לפספס צפייה ישירה

אור יום סדרה טורקית שאסור לפספס צפייה ישירה

גורל שבור סדרה טורקית שאסור לפספס צפייה ישירה