סדרות נוער ישראליות מומלצות

סדרות נוער ישראליות מומלצות

כיום עם הגידול בעולמות התוכן וריבוי ערוצי הטלוויזיה יש אינספור סדרות נוער ישראליות חדשות וישנות שזמינות עבורכם לצפייה. כדי לעזור לכם לבחור את סדרת הנוער הבאה שלכם ולעשות את הבינג' הקרוב שלכם קצת יותר כיפי, החלטנו להביא את מיטב המומחים שלנו, שישברו את הראש ויחליטו אחת ולתמיד איזה סדרות נוער ישראליות פשוט אסור לפספס.

רגע לפני שאתם צוללים לרשימה אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו ‘מכורים למסך‘ ולקבל שם עוד המון המלצות של סרטים וסדרות.

נקודות מרכזיות:

 • סדרות נוער ישראליות מוגוונות וזמינות במגוון הערוצים והפלטפורמות.
 • לפני שמתחילים לצפות בסדרת נוער ישראלית, מומלץ לקבל המלצות ממומחים ומקהל הצופים.
 • בהצטרפות לקבוצת הפייסבוק 'מכורים למסך', תוכלו לקבל המלצות נוספות על סדרות וסרטים לצפייה.
 • סדרות נוער ישראליות מציעות דמויות מרתקות ועללים מרתקים בתקופות שונות ובעולמות שונים.
 • לכל צופה יש את הסדרת הנוער שלו, אבל תמיד ערוץ פיפל"ף להציע מגוון רחב של אפשרויות לגידול.

סדרות נוער ישראליות | האחיין של בנץ

סדרת נוער של יהונתן בר אילן ועדן גוריון שנוצרה עבור יס. עלילת הסדרה מתרחשת בשנת 1946, בחוות הכשרה שמשמשת כמחנה אימונים סודי לגיוס נוער לפלמ"ח וכבסיס ליציאה לפעולות נגד הצבא הבריטי. לסדרה יש סה"כ 3 עונות ו-95 פרקים.

סדרות נוער ישראליות | זיגי

סדרת נעורים שעלתה בערוץ TeenNick לצופי HOT. במרכז העלילה של הסדרה אנחנו פוגשים את דמותו של דורי ארזי, נער בן 17 שחולם על קריירה בתור זמר, אך נאלץ להסתיר את פניו וגופו משום שהוא חולה במחלת עור בשם וויטיליגו. לסדרה יש נכון לזמן זה 4 עונות ו-78 פרקים.

סדרות נוער ישראליות זיגי

תקציר העלילה

סדרת "זיגי" מתרכזת בחייו של דורי ארזי, ילד בן 17 החולם להצליח בעולם המוזיקה ולהפוך לזמר מצליח. אך דורי חי עם מחלת עור שנקראת וויטיליגו, שגורמת לו להתמודד עם בעיות בניוונו החברתי ובהתמודדותו מול עולם הטלוויזיה שמתעסק רק במראה החיצוני. מהלך הסדרה מעניין אותנו בקרבת דורי לשאלות ולניסיונות למצוא את האישיות האמתית שלו ולהתמודד עם אתגרים ומכשולים בדרכו להשגת החלומות שלו.

סדרות נוער ישראליות | במקום אחר

סדרת נוער בישראל היא מקור אינסופי של בידור, המציעה חוויה ייחודית של מסע רגשי והתרגשות. אחת מהסדרות הנוער הבולטות בקרב הצופים היא "במקום אחר". סדרה זו הייתה חלק בלתי נפרד מחיי הצעירים הישראלים המודרניים במהלך השנה האחרונה.

סרטון מצולם בזוויתו של ווייטן – אחת מדמויות הסדרה. התמונה מייצגת את האווירה המיוחדת והמרתקת של הסדרה. כאשר אנו משקיעים שעות אין ספור בצפייה בסיפורים מרתקים של הדמויות, אנחנו חווים רגעים אמיתיים של התרגשות וצער מחדש.

הסדרה מתארת את החיים והמערכות החברתיות של נוער ישראלי ומתרחשת בעולם פנימי ששני בני הנוער פוגשים שם. הסדרה מצליחה לתת מענה לשאלות המרכזיות בחיים, כמו יחסים, חלומות, אושר ואהבה, דרכים לעמוד מול אתגרים ולפתח את יכולות התמודדות עצמאיות.

סדרות נוער ישראליות מביאות למסך את התרבות והמסורת של הנוער הישראלי ומנסות להעביר הודעות בנייה וחיזויות חברתיות. "במקום אחר" היא גם סדרה ששולה למייצגים, דור המחר, את הקול הבא, את התקווה למחר טוב יותר בחיי נוער הסדרה.

סדרות נוער ישראליות | השימרים

השימרים הם סוג של קבוצה שמוגדרת על ידי יכולות ייחודיות של ילדים ונוער. מצד אחד, מראה יאיר לאנשים כי יש ילדים קטנים בסביבתם, ומצד שני, מדגיש שיש ממש משהו מיוחד ביכולות של הילדים השמורים. סדרה מוצלחת ששוברת קבועים ומסמלת את הערך הסודי מוצאת אותה הכנסת לתודעה הציבורית, כמו שעשתה "האבירים" (סדרת טלוויזיה, 2021) שהביאה אותה לכורסאות הבית של הצופים בבית סוכני הוזו.

סדרות נוער ישראליות השימרים

הסדרות נוער המומלצות לצפייה

 • האחיין של בנץ
 • זיגי
 • במקום אחר
 • פוראבר

פרק רביעי – עקיבא לעזאזל

הסוס-פרא של אאיל לא מחזיק בלעדיו באף דבר סגנון חיים רגיל. הוא מתמודד עם אביו האלכוהולי, הבידוד החברתי והמקומות המוכרים להם כל הצעירים במחנה הנוסטלגי שבו הם מתאמנים. אקיבא נושא המרכז של סיפורו של שמעון שלג – חבר נוער שמשתמש בחומר הסאבוטז׳… לא שולל עתיד וגם לא עובד מתוקן או בלתי ניתן לשינוי, אבל שימותו החלומיות האתגריות משגעות את עוזריו ו -מסבירות על אהבת הירי."סוסי פרא" של העורף נקרא "תביסת אוכלוסיה" וזה די ישראלי, אך מווסד בחו"ל, מי יודע.

השחקנים המקצועיים, הבימוי העשורי והתקופה השלמה של הסדרה פותחים שם יצירתיים בעולם הסדרות הישראלי. גם לילדים וגם לצעירים היא מתאימה מעולה בזכות העלילה והשחקנים המצוינים. "סוסי פרא" מביאה למסך תימים מתוקנים ונכונים מסוגו.

משך הפרקים תביסת אוכלוסיה שם השחקן
5 עונות ו-70 פרקים רתמי זיהר בנאי עקיבא
5 עונות ו-70 פרקים איריס עוזיאלי שמעון שלג
5 עונות ו-70 פרקים דניאל קודה הזוג המדיני חטוב

סוסי פרא היא סדרה נוער ישראלית המתאימה לצעירים והתאמה מושלמת לאירועים בחופש. מסיפור ערבות חברתית מזרחית ועד לרחבה של שדמות עליה, מאור פישר, סיפורו של עבדאל. "פרא" הוא "קדרים", ספרו שימי מטמון.

סדרות נוער ישראליות | פלמ"ח

דרמה של נעורים של עזר פללה ובן כספית, לרשת הערבית. סדרת נוער של הערוץ השני, שתוכנה על ידי עזר פללה. מיועדת לנערים בעת רגילה מנתניה, שוגרה גם באמצעות Channel 2 וערוצי הסטלייט. נערי מצווה בתניה, לפיטורין, פסטאפלס, פלריס, קאטרינג' – נאמרו בעבר בתנין בלילות המדרגה. עיצוב הסדרה היה אומץ על ידי ליאור בר נר.

פרטים מאורעים אורך
שם הסדרה פלמ"ח 65 פרקים (עונה 1)
יצרן עזר פללה
בימוי עזר פללה
תסריט עזר פללה
אורחים מוזיקליים אריק איינשטיין, שלם חמו, מאור כהן, מאיה אדרי, נעמי חריף
מנחים אבי ניומן, מנחם בסודה

 
וזהו, זה סיום סדרת הסדרות הנוער הישראליות המומלצות שלנו! עם כל הדעות האלה, אנחנו בטוחים שתמצאו סדרה מושלמת לבינג' הבא שלכם. זכור למקורות מומלצים נוספים parato(סדרות נוער ישראליות מומלצות paratc)שבכלל עשו רעש אמיתי בעולם ויוצרים עוד ייצוג נוסף בעקבותיהם, והשימועים חייבים להמשיך.

סדרות נוער ישראליות | יומנים

סדרה יהודית-ערבית בת עשרה פרקים, שמספרת על שני צדי מלחמה בנוער הישראלי והפלסטיני בזמן השלטון הבריטי. הסדרה נכתבה על ידי שורית פשטריה, והיא מבוססת על קומיקס ימין החברה של אורי פלסון.

 

סדרות נוער ישראליות | פוראבר

סדרת נעורים ישראלית שמתמוססת במשפחתו ובחיי היומיום של אחד מהקוסמים הפופולריים ביותר בעולם, הפרצופה המוכרת של הפריצה שתורמת שואה לערכים, חסרת סופית הפוך לדמות סופר גזענית בנוער.

 

תצוגה כללית

סדרת נוער "פוראבר" מביאה למסך את חיי הנעורים הישראלים המגורמים להם להתמסח בצורה מצחיקה ומשעשעת. הסדרה מתחילה עם פוראבר שהוא אחד מהקוסמים הפופולריים ביותר בעולם, אך במקביל הוא גם חלק ממשפחה ישראלית רגילה. הסדרה מתחזקת בצומת הזהות הישראלית והפופולרית של פוראבר, שמביאה איתה את השאלות העמוקות והחשובות לגיל הנעורים.

 

סיפור הסדרה

פוראבר הוא קוסם מפורסם שדורש מהוריו להישאר בחשאיות, ובעזרת כוחותיו הקסומים הוא יכול להציל את הילדים בקרבות במציאות. אך בכל פעם שפוראבר מגלה את כוחותיו לנערים הם מתחילים להשתמש בהם לעצמם ולסחור בהם, מה שמפך רעש רב בחייהם היומיומיים. הסדרה מתמקדת בסיפור ההתמודדות של הנערים עם הכוחות והאתגרים החדשים שהם עומדים בפניהם.

 

דמויות מרכזיות

 • פוראבר – הקוסם הישראלי
 • שלומי – החבר הטוב של פוראבר
 • מיה – הנערה הרגילה שמגלה את תולעת התריס בביתה
 • אורן – הנער שחקק את סודות החיים של פוראבר

סדרות נוער ישראליות | מוון ראפיד

מוון ראפיד היא סדרת נוער ישראלית מרתקת שעלתה ברשת. הסדרה מתרכזת בנושאי דרמת טרור ומספקת חוויה מרתקת לצופים מדרגת הגיל הנוערית.

במקום ייחודי בשם מוון ראפיד, תוכניות הילדים מזמינות סדרות רבות מגוון ז'אנרים שמעניקות לצופים חווית צפייה מרתקת ומרעננת בסביבה מאתגרת, סוחפת ופעילה.

אז אם אתם מתעניינים בסדרה מרתקת ומשוגעת, אל תחמיאו לפספס את מוון ראפיד! הגלו עולם חדש של סדרות נוער ישראליות והתרגשו מהסיפורים המרגשים והמלהיבים שיציעו לכם.

FAQ

Q: מהן סדרות הנוער הישראליות המומלצות?

A: סדרות הנוער הישראליות המומלצות כוללות "האחיין של בנץ", "זיגי", "במקום אחר", "השימרים", "סוסי פרא", "פלמ"ח", "יומנים", "פוראבר" ו"מוון ראפיד".

Q: מה חלקן של סדרות הנוער הישראליות?

A: סדרות הנוער הישראליות מציגות סיפורים בתחומים שונים, כוללים את החיים והחוויות של נוער ישראלי, סיפורים פעורי הבוקר שלהם והדרמות האישיות והחברתיות שהם עומדים מולן.

Q: היכן אפשר לצפות בסדרות הנוער הישראליות המומלצות?

A: סדרות הנוער הישראליות המומלצות זמינות לצפייה בערוצים טלוויזיה ישראליים שונים ובפלטפורמות הסטרימינג השונות.

Q: האם סדרות הנוער הישראליות זמינות במרובה עונות?

A: רבות מסדרות הנוער הישראליות זמינות במרובה עונות, כך שניתן להתרכז ולצפות בהן לאורך זמן.

Q: אילו סדרות הנוער הישראליות מקוריות ומיוחדות?

A: סדרות הנוער הישראליות "האחיין של בנץ", "זיגי", "במקום אחר" ו"השימרים" מוכרות בתכניתן הייחודית וביכולתן להעניק תפקידים מרכזיים לנוער הישראלי.

Picture of אלירז כהן
אלירז כהן
אלירז כהן כותב תוכן לאתרים כבר 5 שנים בעל חברה לכתיבת תכנים וקידום ברשת.

סדרות נוספות באותו הסגנון >>

סדרות דרמות סיניות מומלצות לצפייה

מנאייכ עונה 3 פרק 11 פרק שאסור לפספס צפייה ישירה

מנאייכ עונה 3 פרק 10 פרק שאסור לפספס צפייה ישירה

מנאייכ עונה 3 פרק 9 פרק שאסור לפספס צפייה ישירה

פקין אקספרס ישראל עם עוז זהבי מומלצת לצפייה

מנאייכ עונה 3 פרק 8 פרק שאסור לפספס צפייה ישירה

אופוריה עונה 2 סדרה שאסור לפספס צפייה ישירה

מנאייכ עונה 3 עם פרקים חדשים לצפייה